مودم ONT هواوی Huawei HG8245C
مودم ONT هواوی Huawei HG8245C

مودم ONT هواوی Huawei HG8245C

1,250,000تومان
کد محصول: Huawei HG8245C
موجودی در انبار
برچسب ها مودم ontهواوی ont

توضیحات محصول


مودم HG8245C از سری مودم های ONT یا فیبر نوری سری Echolife است که توسط کمپانی هواوی تولید شده و با وزن 0.5 کیلوگرم به بازار تجهیزات شبکه عرضه می گردد. این مودم ONT از 4 پورت Fast Ethernet ، دو پورت POTS (تلفن آنالوگ)، یک پورت USB2.0 و پورت GPON بهره برده و قابلیت پشتیبانی از شبکه بیسیم Wi-Fi را دارد. مودم فیبر نوری ONT در شبکه های FTTH برای توسعه دادن پهنای باند در دفاتر اداری کوچک و مصارف خانگی نیز قابل استفاده می باشد. مودم Huawei مدل EchoLife HG8245C به دو آنتن خارجی با قدرت گیرندگی 5dBi مجهز شده و بر روی بدنه ی آن تعدادی LED قرار دارد که می تواند وضعیت دستگاه اعم از روشن و خاموش بودن دستگاه، PON، LOS، LAN، USB، WLAN، WPS را به شما نمایش دهد. منبع تغذیه مودم ONT هواوی EchoLife HG8245C انرژی مورد نیاز خود را از طریق ولتاژ 90 تا 270 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز تامین می کند.

مشخصات مودم ONT هوآوی EchoLife HG8245C :

  • وزن: 0.5 کیلوگرم
  • اتصالات : 2x POTS، 4x Fast Ethernet ، Wi-Fi، 1xUSB2.0، GPON ONT
  • پشتیبانی از تکنولوژی: GPON
  • نوع کانکتور فیبر نوری : SC/UPC
  • GPON پورت : Class B+/PX20+ optical module
  • قدرت گیرندگی آنتن: 5dBi
  • LED نشانگر: Power/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS
  • منبع تغذیه: 90 تا 270 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز
  • ورودی آداپتور: 11 تا 14 ولت DC با جریان 2 آمپر

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید