مودم ها / (ONT)

مودم فیبر نوری


دستگاه‌های OLT که مخفف Optical Line Terminal ، مسیر ترمینال شبکه PON (پان) می‌باشد. که در اتاق سرور یا مرکز مخابرات نصب شده و کل شبکه را راه اندازی می‌کند. در سمت مشترک هر دستگاهی که نصب می‌شود از تجهیزات شبکه به حساب می‌آید و می‌تواند ONT یا ONU باشد. ONT و ONU در واقع یک مفهوم هستند. برای مثال مودم HG8245H از برند هوآوی یک ONT است. مودم ONT امکان استفاده از سرویس‌های مختلف بستر فیبر نوری مانند دیتا،  ویدئو و Voice را برای شما فراهم می‌کند.

حالت نمایش:
مودم ONT فایبرهوم FIBERHOME AN5506-04-FS
عدم موجودی در انبار
1,500,000تومان

مودم فیبر نوری  FIBERHOME AN5506-04-FSDimensions: 211 x 36 x 154 mm (Height x Width x Depth)Weight: 430gInterface GPON:Standard: ITU-T G.984, Class B+.Interface Type: SC/UPC o SC/APCInterface Ethernet: Interface Type: 4 Gigabit EthernetInterface USB:Interface Type: USB 2.0Interface POTS:2 POTS Ports (RJ11) for analog phonesWifiStanda..

مودم ONT هوآوی Huawei HG8245H
1,250,000تومان

مودم فیبر نوری  هوآوی Huawei HG8245HBrand: HuaweiDimensions (HxWxD): (176 x 138.5 x 28)mmWeight: about 500gPower adapter input: 100–240V AC, 50–60HzSystem power supply: 11–14V DC, 2 AStatic power consumption: 5WMaximum power consumption: 15.5WPorts: 2POTS+4GE+Wi-Fi+USBIndicators: POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPSGPON Port:Class B+Re..

مودم ONT هوآوی Huawei HG8346M
1,100,000تومان

مودم فیبر نوری  هوآوی Huawei HG8346M Model: Huawei Optical Network Terminal HG8346MDimensions(W x D x H): 268 mm *213 mm *34 mmPort:2POTS + 4FE + WiFi+USBAverage power consumption13.5 WPower supply Adapter input: 100V-240 V AC, 50-60HzAdapter output: 12V, 1 AWeight About 500gGPON:Class B+ optical moduleSecurity aut..

مودم ONT هوآوی Huawei HG8546M
900,000تومان

مودم فیبر نوری هواوی HG8546Mمودم ONT هواوی HG8546M یکی از محصولات پرطرفدار است. محصولی که در حال مشاهده آن هستید مودم فیبر نوری مدل 8546 از برند هواوی می‌باشد. شاید شما با مفهوم ONT آشنایی نداشته باشید، به همین دلیل به صورت مختصر توضیحی در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید. ONT مخفف Optical Network Terminal..

مودم ONT یوتل U.TEL G241
پیش سفارش
300,000تومان

مودم فیبر نوری   یوتل U.TEL G241U.TEL G241(GPON) Modem RouterITU G.984.x GPON port with 1.244Gbps/2.488Gbps link speed1 x 10/100/1000 Base T Ethernet RJ45 Ports..

مودم ONT یوتل U.TEL G242
750,000تومان

مودم  فیبرنوری  یوتل U.TEL G242U.TEL G242 ONT Router Wireless IADITU G.984.x GPON port with 1.244Gbps/2.488Gbps link speed1 x 10/100/1000 Base T Ethernet RJ45 Ports1 x 10/100Base T Ethernet RJ45 Ports2x2 11n WIFI AP, up to 300Mbps wireless connectivity1x FXS RJ11 ports for VoIP service1x USB Port..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)