ماژول های فیبرنوری

حالت نمایش:
 ماژول SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP
130,000تومان

وزن200 gشرکت سازندهسیسکو-Ciscoنوع فیبرسینگل مودنوع کانکتور فیبرLCسرعت فیبر قابل اتصال1000BASEنوع تجهیزات فیبر نوریماژول فیبر نوری..

ماژول SFP سیسکو Cisco GLC-T 1000BASE
194,000تومان

وزن300 gشرکت سازندهسیسکو-Ciscoنوع فیبر–نوع کانکتور فیبرLCنوع پورت هاگیگ 10/100/1000..

ماژول SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP
105,000تومان

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 مترGLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر میباشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و رد و بدل میشود , این مدل ار تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که ب..

ماژول SFP فیبرنوری GLC-LH-SM
240,000تومان

..

ماژول SFP فیبرنوری GLC-SX-MM
270,000تومان

..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)